Sretni smo što radimo zajedno, a naši učenici imaju jedinstvenu i visokomotiviranu posrednicu – teacher Dijanu!

Kako je naše Ministarstvo dalo mogućnost napredovanja u zvanja na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima (Narodne novine, broj 53/19) Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijelo je Odluku o godišnjem nagrađivanju najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika. Odlukom se odobravaju sredstva za nagrađivanje 511 najuspješnija odgojno-obrazovna radnika u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima u 2021. godini.

Ponosni smo što je naša kolegica, učiteljica savjetnica Engleskog jezika, Dijana Gašparac svojim trudom, zalaganjem i učiteljskom izvrsnošću treći puta ostvarila nagradu na kojoj joj toplo i iskreno čestitamo!

S ponosom,

kolege, kolegice i ravnateljica