1. razredi posjetili OPG Lukač

Učenici 1. razreda su u petak, 14. lipnja 2024., sa svojim učiteljicama posjetili  OPG Lukač, poljoprivredno imanje u Lužanu Biškupečkom kraj Varaždina. Na imanju su se susreli s mnoštvom domaćih životinja ( peradi, zečevima, konjima, kravama, svinjama i dr.), i životinjama drugih krajeva Hrvatske : ovcama, istarskim kozama, istarskim govedom i magarcima .

Nakon zanimljivog predavanja i obilaska imanja, učenici su imali priliku sudjelovati u likovnoj radionici na kojoj su od gline oblikovali suncokrete te su imali prilike vidjeti kako nastaje domaći sir.

Na kraju izleta učenici su sudjelovali i u sportskom natjecanju – seoskim igrama u kojima smijeha i veselja nije nedostajalo.