Završna aktivnost projekta “Tako?-Ovako!”

U organizaciji DND Varaždin 11. svibnja 2024. na sportskim terenima Graberje održana je završna aktivnost projekta “Tako?-Ovako!”

U Festivalu igranja su uz naše učenike 4.a,b i c razreda sudjelovale i partnerske škole iz Sv. Ilije i Višnjice. Učenici su u vedroj i veseloj atmosferi igrali gumi-gumi, povlačili uže , špekulali se, curtail i pisali nenasilne poruke.
Posebno zanimljive su bile scene u Forum kazalištu gdje su djeca prikazivala konfliktne situacije iz školskog okruženja te zajednički predlagali rješenja za mirno rješavanje sukoba.
Najviše osmjeha i veselja za sve bile su zajedničke plesne koregrafije u kojima su zajedno s djecom sudjelovali i roditelji i učitelji.