Podjela nagrada i priznanja

Dana 4. srpnja 2024. u holu naše škole održala se svečana podjela nagrada svim učenicima koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima u školskoj godini 2023./2024. te njihovim mentorima.

Svim učenicima i mentorima čestitamo i želimo puno uspjeha u novoj školskoj godini.

Nagrađeni učenici:

Lovro Hrgar – županijsko natjecanje iz engleskog jezika i državno natjecanje HIPPO

Lara Bartolić – županijsko natjecanje iz engleskoj jezika i biologija

Eva Gradinšćak – županijsko natjecanje iz matematike

Ivan Novak – županijsko natjecanje iz matematike

Vito Puklavec – županijsko natjecanje iz kemije te osvojeno 2. mjesto na županijskom natjecanju u stolnom tenisu

Petar Kudelić – Mladi tehničari i 1. mjesto na županijskom natjecanju iz biologije

Ana Jakopec – županijsko natjecanje iz geografije

Gordana Miletić – županijsko natjecanje iz geografije i Lidrano

Oleksandr Moskalov – županijsko natjecanje iz informatike

Nikša Vaupotić – županijsko natjecanje iz informatike, Mladi tehničari i državno natjecanje iz robotike

Ida Vidaček – županijsko natjecanje Lidrano