3. razredi posjetili Bajkovitu šumu

U utorak, 11. lipnja, učenici 3. a, b, c razreda uputili su se na završni izlet sa svojim razrednicama Tihanom Težak Plevnjak, Lidijom Drvarić, Silvijom Grđan-Hosni i Snježanom Kolak. Tom prilikom posjetili su Bajkovitu šumu u Međimurju. Nakon istraživanja šume, prilikom čega su uspjeli upoznati brojna bajkovita bića (a čak se i fotografirati s njima!), učenici su pažljivo slušali dvije bajke kao uvod u iduću radionicu, nazvanu Mali botaničari. Potom je svaki učenik posadio vlastitu biljku koju su sa sobom ponijeli kući. Na izletu nije nedostajalo ni sportskih aktivnosti. Prije nego što su se okrijepili ukusnim ručkom, učenici su zaigrali Šumsku olimpijadu. Poslije ručka, iskoristili su dobro vrijeme i prekrasan ugođaj za igre po vlastitom izboru. Kući su se vratili umorni, ali puni lijepih dojmova.